Rozjeďte to s námi a provozujte vlastní automyčku

Comfort wapka jsou moderní – samoobslužné – bezkontaktní mycí boxy s nejlepší technologií a nejkvalitnějšími čistícími přípravky. Automobil dokonale umyjete bez rizika poškození laku a disků kol.
možnosti spolupráce

O jakou formu spolupráce byste měli zájem?

Rád bych vlastnil moderní samoobslužné mycí boxy Comfort wapka

Poskytneme vám komplexní podporu celým procesem výstavby, od získání stavebního povolení až po kolaudační rozhodnutí a úspěšné zahájení provozu.

Mám zájem o prodej vaší autokosmetiky

Nabízíme atraktivní partnerskou příležitost pro prodej naší kvalitní autokosmetiky

Mám informace o ideálním pozemku pro provozování Vašich samoobslužných mycích boxů.

Naše ambice je i nadále růst a rozšiřovat naši přítomnost na trhu prostřednictvím expanze naší sítě mycích center. Proto stále hledáme vhodné pozemky, na kterých je možné naše centra vybudovat. Pokud nás můžete nasměrovat k vhodnému pozemku nebo znáte někoho, kdo by nám mohl pomoci v našem hledání, budeme velmi vděčni za sdílení těchto informací. Jako projev našeho díku Vám rádi nabídneme atraktivní finanční odměnu v případě, že díky Vaší spolupráci dojde k úspěšné realizaci projektu a zprovoznění nových mycích boxů.

Více

Získejte exkluzivní příručku a objevte od A do Z sílu samoobslužných mycích boxů Comfort wapka.


Rád bych se do provozování automyčky pustil, ale mohu očekávat podporu a spolupráci?

Co obnáší provoz myčky a co k tomu potřebuji?

Počet automobilů neustále roste a jejich mytí je nezbytné. I v oblasti automyček se technologie neustále vyvíjejí a mycí centra Comfort Wapka s vlastním technologickým vývojem představují skvělou volbu. Naše nadčasově elegantní a zároveň praktická konstrukce v kombinaci s nejmodernějšími technologiemi mycích procesů a použitím šetrné, avšak kvalitní a vysoce účinné chemie zaručuje ekonomicky výhodnou investici s rychlou návratností.


Pod značkou Comfort Wapka se vám dostane maximální péče od výstavby vlastních mycích boxů, přes zaškolení personálu, až po provozní, servisní i marketingovou podporu. Díky tomu můžete očekávat profesionálně fungující automyčku s dlouhou životností a spokojenými zákazníky.

Výhody spolupráce

Co získáte spoluprací s námi?

Inovace na špičkové úrovni

Neomezujeme se na zastupování jiných firem. Naopak, prozkoumáváme nové možnosti a důkladně testujeme naše vlastní řešení, abychom dosáhli maximálního potenciálu a excelence.

Vysokou účinnost, šetrnost a skvělé výsledky

Díky našim inovativním mycím procesům a využití vysoce účinné chemie zajišťujeme skvělé výsledky, což přináší spokojenost a loajalitu zákazníků.

Atraktivní investici

Efektivní řešení a moderní postupy nám umožňují nabízet ekonomicky atraktivní investici, která zaručuje rychlou návratnost a dlouhodobý úspěch.

Trvalou podporu a pružný servis

Předáním hotového mycího centra to pro nás nekončí. Naopak. S Comfort Wapka získáte nejen skvělé mycí centrum, ale také komplexní servis a trvalou podporu, které přispějí k vašemu úspěšnému podnikání.
recenze

Naší nejvyšší prioritou je spokojenost našich klientů.

Jak probíhá spolupráce

Budeme vám poskytovat podporu a asistenci po celou dobu procesu výstavby.

Vhodný pozemek

Vaším prvním krokem vždy bude výběr správného pozemku. Nezapomeňte, že základním kritériem, které je potřeba aby splňoval, je soulad vašeho podnikatelského záměru s územním plánem.

Tedy jinými slovy – můžete mít vybraný a případně již zakoupený ideální pozemek na úžasném místě, ale platný územní plán na něm nepovoluje postavit a provozovat mycí centrum… A jste rázem kde? Ano, přesně tam – na pokraji velkého trápení!

Pokud tedy z pohledu povolení provozu vašeho ´mycího´ byznysu máte k dispozici legislativně vhodný pozemek, zbývá ještě posoudit jeho technickou vhodnost a zejména lokalitní umístění.

To vše je zásadní pro optimální efektivitu vašeho podnikání. Správným výběrem totiž nastavíte primární podmínky pro:

1. A) – VÝŠI VSTUPNÍ INVESTICE
2. B) – NÁVŠTĚVNOST ZÁKAZNÍKŮ
3. C) – NÁVRATNOST VLOŽENÝCH PROSTŘEDKŮ

Ptáte se jak a v čem?

A – Výši vaší vstupní investice (tím nemyslíme kupní cenu pozemku, ale finanční náročnost vybudování a zprovoznění mycího centra) podstatně ovlivní například vzdálenost inženýrských sítí, jsou-li na něm k dispozici dostatečně zpevněné plochy, v jakém stavu je příjezdová komunikace a podobně. Důrazně doporučujeme nezanedbat prověření zatížení potenciálního pozemku kupříkladu nevhodným vedením optického kabelu, plynovodu, vodovodu, kanalizace, elektřiny nebo majetkoprávními vztahy v podobě třeba věcného břemena, zástavního práva atd.

B – Zisky vám samozřejmě budou generovat motorističtí návštěvníci toužící po očistě svého dopravního prostředku. Ale napadlo vás třeba, že brána nebo závora u vjezdu do areálu s myčkou může některé z potenciálních klientů odrazovat? Nenapadlo, protože s tím nemáte zkušenosti? My ano! A věřte, že takových ´drobností´ může být celá řada…

Ideální umístění mycího centra je logicky na frekventovaném místě, kde bude dobře viditelné a bude k němu snadný a nekomplikovaný příjezd.

C – Víme, dobře se to radí, ale bez pardonu platí, že o návštěvnosti mycího centra a tím i o rychlosti vrácení vložené investice rozhoduje správně zvolený mix vhodného pozemku, optimálních podmínek pro zbudování inženýrských sítí, spodní stavby, zpevněných ploch a dokončovacích prací. Samozřejmě v následné kombinaci s nejvhodnější technologií pro mytí vozidel.
vítejte!

Děkujeme za váš zájem o spolupráci.

Abychom se s vámi mohli spojit a prodiskutovat možnosti spolupráce, prosím vyplňte následující formulář.

Po odeslání tohoto formuláře vás budeme co nejdříve kontaktovat, abychom probrali možnosti spolupráce a poskytli vám veškeré potřebné informace. Těšíme se na spolupráci s vámi!

Získejte exkluzivní příručku a objevte od A do Z sílu samoobslužných mycích boxů Comfort wapka.