Vítejte v novém digitálním domově naší sloní rodiny!

Srdečně Vás vítám na našich nově zrekonstruovaných webových stránkách. Je mi velkou ctí představit vám nový digitální domov naší sloní rodiny. Bez ohledu na to, zda tento text čtete v den, kdy jsme nové stránky spustili, nebo kdykoliv poté, chci vás ujistit, že naše snaha a cíl je pravidelně vás na tomto místě informovat o všem, co se u nás děje.

Naše blogové stránky jsou zároveň naším digitálním informačním „bulvárem“, kde vám pravidelně budeme přinášet zprávy o novinkách z naší sloní rodiny. Jedná se o různé události, zážitky a příběhy, které si myslíme, že by vás mohly zajímat. Chceme vás neustále udržovat v obraze o nových produktech, službách a jiných novinkách, které by mohly obohatit váš svět.

Nechceme se však omezit jen na informování. Chceme být také místem, kde vám můžeme dát nějakou radu. Ne, nebudeme si hrát na vševědy. Vždy se budeme snažit hovořit o tématech, která u vás rezonují, nebo na které dostáváme velké množství dotazů. A budeme velmi rádi, když se zapojíte a přispějete svým názorem.

Pokud máte nějaké téma, které by vás v rámci Comfort wapky zajímalo, neváhejte nám to sdělit. Využijte prosím formuláře umístěného níže na této stránce a každý váš dotaz, přání nebo nápad na téma bude pro nás inspirací pro případný další článek.

Na závěr bych vám chtěl poděkovat. Děkuji za vaši přízeň, za to, že jste s námi a že nám důvěřujete. Těšíme se na vaši další spokojenost a věříme, že naše nové webové stránky budou místem, kde se budete cítit dobře. 

S přátelským pozdravem Martin Kurek.

kontakt

Máte nápad na zlepšení nebo Vás něco zajímá?

Provozuje:
IČ:
Adresa firmy: