Klatovská automyčka uvádí do provozu nový box pro ještě lepší servis a zkrácení čekacích dob.

Vážení příznivci, kamarádi a uživatelé naší Klatovské automyčky!

Rádi bychom vám představili novinku, kterou jsme pro vás během léta připravili. Obnovili a uvedli jsme do provozu třetí box naší myčky v Klatovech.

Víme, že čekání na umytí auta někdy může být náročné. Proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby a přistoupili k rekonstrukci třetího boxu. Ten jsme umístili v nižší části naší myčky a jsme přesvědčeni, že jeho přítomnost přispěje k ještě lepšímu provozu a k vaší spokojenosti.

Jako v případě našich horních boxů, i nový box nabízí kompletní škálu programů a služeb, s výjimkou mytí podvozku. Ať už je vaším cílem rychlá oplachovací procedura nebo důkladné mytí s využitím všech programů, vše zvládne náš nový box zvládnout s grácií a efektivitou.

Abychom vám ušetřili čas a zpřehlednili obsazenost spodního boxu, je na konstrukci při příjezdu k myčce umístěn světelný semafor, který bude signalizovat obsazenost boxu. Už žádné zbytečné čekání nebo nejistota, zda je box volný. Stačí jediný pohled a máte jasno.

Naše snaha a touha neustále se zlepšovat je dána právě vaší spokojeností. Věříme, že tato novinka přispěje ke zkrácení času ve frontě a k vaší ještě vyšší spokojenosti. Cílem našeho týmu je, aby každý z vás opouštěl naši myčku s úsměvem na tváři a pocitem dobře odvedené práce.

Děkujeme vám za důvěru, kterou nám projevujete tím, že se k nám stále vracíte. Vaše spokojenost je pro nás tím nejcennějším. Těšíme se na další společné setkání a přejeme vám krásný zbytek letních dní. Nezapomeňte, že naše myčka je tu pro vás a vaše auta jsou pro nás vždycky na prvním místě.

S úctou, váš tým Klatovské automyčky.

kontakt

Máte nápad na zlepšení nebo Vás něco zajímá?

Provozuje:
IČ:
Adresa firmy: