Rozšiřujeme se! Nové samoobslužné mycí centrum Comfort wapka nyní i v Horšovském Týně.

Naše rodina samoobslužných myček Comfort wapka přivítala v Horšovském Týně nového člena. Na konci Nádražní ulice, při výjezdu na Draženov, jsme oficiálně otevřeli naše brány 1. února.

Podobně jako u ostatních našich lokalit, i zde v „Týně“ můžete využít širokou škálu mycích programů. Speciální péče o podvozek vozu je k dispozici ve 3. a 4. boxu, zatímco kompletní péči o váš vůz, od mytí disků kol, přes odstranění hmyzu, mytí šamponem a aktivní pěnou, až po vysokotlaké mytí, nabízíme ve všech boxech.

Nechybí ani konzervační super vosk pro ochranu a lesk vašeho auta a sušicí nano vosk pro rychlejší oschnutí. Pro dokonalý výsledek slouží oplach demineralizovanou (osmotickou) vodou, který zanechá váš vůz lesklý a bez fleků.

  • platit můžete mincemi v hodnotě 10, 20 a 50 Kč
  • nebo předplacenou zákaznickou kartou ve všech boxech
  • ve 3. a 4. boxu přijímáme bezkontaktní platby platebními kartami

Pokud potřebujete rozměnit bankovky na mince nebo si pořídit a dobít zákaznickou kartu, je vám k dispozici měnička bankovek.

Pro chvíle odpočinku nebo zahřátí je připraven automat s teplými nápoji.

A stejně jako naše ostatní centra, i toto je otevřené NONSTOP. Takže ať už vás napadne myšlenka na čisté auto ve dvě ráno nebo v odpolední špičce, my tu pro vás budeme.

S radostí vás uvítáme v našem novém centru v Horšovském Týně a těšíme se na vaši návštěvu.

Čisté auto není jen volbou, je to vášeň, kterou s vámi sdílíme.

kontakt

Máte nápad na zlepšení nebo Vás něco zajímá?

Provozuje:
IČ:
Adresa firmy: